Aktuality

Kdy je školení? Kdy vyšla aktualizace manuálů? To vše a ještě více Vám ukážeme zde...

Zrušení školení PCO

Z důvodu virové situace COVID19 rušíme školení PCO plánované na úterý 7.4.2020.

O konání dalších školení v termínech dle Plánu školení 2020 (viz sekce Download ) bude rozhodnuto podle dalšího vývoje situace.

Děkujeme Vám za pochopení.

SXS26i, SXS26+ nový FW ke stažení

V sekci DOWNLOAD / Manuály byl zveřejněn nový FW pro objektové zařízení SXS26 produkované před 31.12.2019.
FW rozšiřuje možnosti zařízení o spolupráci s modemem LEON a LAN modulem XPORT. Tento FW verze 1.03 je záměrně označen jako SXS26i, neboť nahrazuje původní, dosud používané FW v zařízeních SXS26 vyráběných před koncem roku 2019, které dále nebudou aktualizovány.

Dále byla uvolněna nová verze FW pro vysílače typu SXS26+ (provedení vyráběné od ledna 2020) - jedná se o verzi FW 1.07.

Pro instalaci či konfiguraci zařízení SXS26 firmwarem SXS26i či SXS26+ je nutno použít novou verzi programu UniConfig.

Instalaci FW i konfiguraci zařízení SXS26 si nyní mohou provádět uživatelé sami pomocí přípravku Bootloader. V případě zájmu kontaktujte obchodní manažery oboru Zabezpečovací systémy.

Úspěšná certifikace CAB rádií

V prosinci loňského roku úspěšně proběhl ve společnosti RADOM, s.r.o. certifikační audit produktů oboru Systémy pro železniční dopravu.

Získané certifikáty potvrdily, že CAB rádia typů FXM20 i MTR10 splňují nejnovější požadavky nařízení Komise (EU) 2016/919 ve znění prováděcího nařízení Komise (EU) 2019/776.

Nabídka školení na rok 2020

Vážení partneři,

v sekci Download jsme pro Vás zveřejnili nový plán pravidelných školení oboru Zabezpečovací systémy pro rok 2020.

V případě zájmu o školení v jiném termínu či s jinou náplní kontaktujte příslušného obchdoního manažera daného oboru.

11. 10. 2019 - plánované práce - přerušení provozu

Vážení obchodní přátelé,

v rámci plánovaných prací na zkvalitnění datového připojení musí proběhnout upgrade komunikačních technologií v naší společnosti. Z tohoto důvodu dojde k úplnému přerušení datové komunikace mezi T-Mobile a RADOM, s.r.o.

v pátek dne     11. 10. 2019      v předpokládané době     11:00 - 12:30 hod.

Pokračovat ve čtení

RADOMNET II certifikován IOTPS

Modulární systém pultů centralizované ochrany (PCO) RADOMNET II prokázal splnění technických požadaků normy pro Datová a poplachová přijímací centra a obdržel certifikát od Inspekčního orgánu technických prostředků střežení (IOTPS) v.o.s.

Czech Raildays 2019

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na již 19. mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb Czech Raildays 2019 (11. 6. 2019 ÷ 13. 6. 2019) k návštěvě prezentace RADOM, s.r.o. ve společné expozici s mateřeskou společností AŽD Praha s.r.o.

Czech Raildays 2019 RADOM

GPS - aktuální sdělení

V sobotu dne 7. 4. 2019 nad ránem došlo k "přetečení" počítadla týdnů celosvětového systému GPS.

Tento stav nastal již podruhé za dobu fungování GPS a je podmíněn nedokonalostí původního návrhu systému GPS . V aplikacích a zařízeních využívajících GPS pak může, zjednodušeně řečeno, dojít k posunu datumu vypočítávaného z přijímaných informací ze systému GPS cca do roku 1999.

V naší aplikaci GPS lokalizace vozidel RACAR již testujeme úpravy, které mají negativní dopady systému GPS eliminovat. Tyto byly pozorovány pouze na několika objektech a nebylo možné je predikovat.
V ostatních aplikacích nebyly dopady ani ve spolupráci s Vámi, zákazníky, zaznamenány.

V případě, že jste se u Vámi využívaných zařízení a aplikací GPS dodaných naší společností s tímto jevem setkali, informujte nás na obecném mailovém kontaktu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktujte přímo svého obchodního zástupce, který s Vámi podnět projedná.

Děkujeme vám za pochopení této zajímavé situace - jak je patrné i služby podléhající samotnému ministerstvu obrany USA mohou "mít své mouchy".

REFERENCE

Chcete s námi spolupracovat?

Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi s Vámi skonzultujeme Váš projekt!
+420 466 414 211
Radom logo
Vývoj hardware a software, projekce, výroba, dodávky, instalace, servis a technická podpora

Adresa


RADOM, s.r.o.
Jiřího Potůčka 259
530 09 Pardubice
Česká republika

E-mail


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Copyright © 2020 RADOM, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.